About

Podsumowanie roku 2014

Zbliżają się święta. Czas spokoju i przemyśleń. Może warto zastanowić się nad rokiem, który właśnie przemija? Co udało nam się osiągnąć w życiu osobistym, jakie słabości udało nam się pokonać, czego nowego się nauczyliśmy? A może jakiś awans? Zmiana stylu? Poznanie miłości życia?

Warto się zastanowić, ponieważ zazwyczaj na koniec roku mówimy : Aby ten przyszły rok był lepszy niż ten.

A może ten wcale nie był taki zły? Taka analiza na pewno pozwoli dostrzec pozytywne strony minionego roku. A chyba warto tak, niż siedzieć i zamartwiać się, że znów nie wygraliśmy w totka :)

Możecie wierzyć lub nie, są lepsze rzeczy od wygrania w totka:)


Z naszych większych sukcesów : pobraliśmy się, zdobyliśmy się na odwagę by wyjechać, przemierzyliśmy 3400 km. Dla mnie to osobisty sukces, ponieważ parę lat temu bałam się podróżować z Tomaszowa do Łodzi, także ja pokonałam swój lęk. Poznaliśmy na swojej drodze podróży ludzi niezwykle życzliwych i pomocnych. Znaleźliśmy swoje kierunki w rozwoju, które nas satysfakcjonują- to chyba najważniejsze osiągnięcie. Dużo by pisać o naszych małych sukcesach ale zostawimy je dla siebie.


Idąc za ciosem. Piszcie cele na kolejny rok. Nie "jutro". Zrobienie czegoś jutro to najprostszy sposób na nie zrobienie niczego!


My już to zrobiliśmy!


Rozwój naszych zainteresowań- nie ma nic ważniejszego niż robić to co się kocha i móc z tego czerpać korzyści i móc się utrzymać.


Nauka przydatnych umiejętności- na przykład nauka języków obcych, przyda się zawsze!


Zwiedzenie całej Islandii!- nie ma co planować kolejnych krajów kiedy będąc na Islandii nie widzieliśmy wszystkiego.


Nasze małe pomysły na biznes- chcemy je zrealizować:)A tak poza listą rzeczy do zrealizowania warto być dobrym, pomagać najbardziej potrzebującym.

Nie gonić za pieniądzem, gońcie za przygodą, żebyście mieli co opowiadać waszym przyszłym wnukom. Aha i jeszcze jedno nie oglądajcie za dużo złych informacji i telewizji. To wypierze z was ambicje i inspiracje!

I to wszystko możecie zacząć robić w każdym wieku i w każdej sytuacji. Nie ograniczajcie się. I bądźcie odważni.


____________________________________________________________________________________________________________Christmas is coming. Time of peace and thoughts. Maybe we should think about passing year? What have we achieved in our private lifes, what weaknesses we've  overcome, what new things we 've learnt? Maybe promotion at work? Maybe we found love our your life?

It is worth to think about all of those things , because usually at the end of the year we say : The next year will be better than the previous. Maybe this previous year wasn't so bad? That analysis shows you possitive sides of 2014. I think this is better way than sitting on the sofa and saying : I didn't win a bilion dollars in a lottery.

Believe it or not, there are better things than winning in a lottery.

Our little success in 2014 may be: we get married, we have gained courage to travel, we've crossed 3400 km. I was terrified about "travel" from Tomaszow to Łodz, so this is my private success. Distance from Tomaszow to Lodz is only 56 km. We met friendly people during our travel.

We found our destinations in ours interest- they satisfy us - which is the most important, I think. There is a lot more, but I'd like to leave it for myself.


To go with the flow. You should do a bucket list for next year. Not tomorrow, because „tomorrow” is the best day to do nothing.

We've already done it! 

Develop our interests - the most important thing in the world is doing what you love and don't give up on that.

New language skills, for example speak better english. This is useful everywhere.

Now, We have to travel over the Iceland, but when we will done it, we will be able to start planning other countries.

We have little ideas for our bussiness- we want to make it real.


Beyond the to-do list, it's worth being a good person and give help to the most needing people. Don't chase after money. You should pursue your dreams, to have something to tell your future grandchildren. Don't watch TV and don't listen to bad news. It desctructs your inspirations and ambitions!All this you can do everyday, no matter what age are you. Be brave and do what you want to do.
Podsumowanie roku 2014 Podsumowanie roku 2014 Reviewed by Michalina i Piotr on 12:57 Rating: 5
Michalina Dzianach. Autor obrazów motywu: Ailime. Obsługiwane przez usługę Blogger.